Εγγραφές μαθητών για το σχολικό έτος 2022-23

Οι εγγραφές των μαθητών για το σχολικό έτος 2022-23 και για τις τρείς τάξεις θα γίνονται στο χώρο του σχολείου καθημερινά 08:30 – 13:30 από 21-06-2022 έως και 30-06-2022.
Για την εγγραφή απαιτούνται:
1. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα (χορηγείται από το σχολείο ή μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ σε ηλεκτρονική μορφή). Στην περίπτωση κοινής άσκησης της επιμέλειας από διαζευγμένους γονείς, υπεύθυνες δηλώσεις και από τους δυο γονείς.
2. Φωτοαντίγραφο δελτίου αστυνομικής ταυτότητας
3. Μία (1) μικρή φωτογραφία (για όσους μετακινούνται με λεωφορείο)
4. Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ) (μέχρι 30-09-2022 για τους μαθητές της Α’ Γυμνασίου)

Όσοι κηδεμόνες δεν μπορούν να προσέλθουν στο σχολείο, μπορούν κατ’εξαίρεση να αποστείλουν όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , αναφέροντας στον τίτλο του email το  ονοματεπώνυμο και την τάξη εγγραφής του μαθητή.

Μπορείτε να κάνετε λήψη των παρακάτω αρχείων:

ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ (ΑΔΥΜ)

ΥΠΕΥΘΥΝΗ-ΔΗΛΩΣΗ-Ν.1599-ΕΓΓΡΑΦΗΣ-2022-23