Κατασκευές Τεχνολογίας Β τάξη - Σχ. Έτος 2022-23

Οι κατασκευές που έφτιαξαν οι μαθητές της Β Γυμνασίου στην Τεχνολογία είναι ομαδικές και είναι αποτέλεσμα συνεργασίας, οργάνωσης και δημιουργικότητας, με την καθοδήγηση της καθηγήτριας τους κ. Παπαδοπούλου Χρυσούλας.

Κατασκευές Τεχνολογίας A1 τάξη - Σχ. Έτος 2022-23

Οι κατασκευές που έφτιαξαν οι μαθητές της Α Γυμνασίου, στο τμήμα Α1, στην Τεχνολογία είναι ομαδικές και είναι αποτέλεσμα συνεργασίας, οργάνωσης και δημιουργικότητας, με την καθοδήγηση της καθηγήτριας τους κ. Παπαδοπούλου Χρυσούλας.

Κατασκευές Τεχνολογίας A2 τάξη - Σχ. Έτος 2022-23

Οι κατασκευές που έφτιαξαν οι μαθητές της Α Γυμνασίου, στο τμήμα Α2, στην Τεχνολογία είναι ομαδικές και είναι αποτέλεσμα συνεργασίας, οργάνωσης και δημιουργικότητας, με την καθοδήγηση της καθηγήτριας τους κ. Παπαδοπούλου Χρυσούλας.

Κατασκευές Τεχνολογίας A3 τάξη - Σχ. Έτος 2022-23

Οι κατασκευές που έφτιαξαν οι μαθητές της Α Γυμνασίου, στο τμήμα Α3, στην Τεχνολογία είναι ομαδικές και είναι αποτέλεσμα συνεργασίας, οργάνωσης και δημιουργικότητας, με την καθοδήγηση της καθηγήτριας τους κ. Παπαδοπούλου Χρυσούλας.

Κατασκευές Τεχνολογίας Β τάξη - Σχ. Έτος 2021-22

Οι κατασκευές που έφτιαξαν οι μαθητές της Β Γυμνασίου στην Τεχνολογία είναι ομαδικές και είναι αποτέλεσμα συνεργασίας, οργάνωσης και δημιουργικότητας. Με την καθοδήγηση της καθηγήτριας τους κ. Παπαδοπούλου Χρυσούλας δημιούργησαν εικονικές επιχειρήσεις όπως: λούνα παρκ, ξενοδοχείο, αθλητικό κέντρο, εμπορικό κέντρο, κατασκήνωση, γαλακτοβιομηχανία, αιολικό πάρκο και έφτιαξαν τις μακέτες των επιχειρήσεων.

Κατασκευές Τεχνολογίας Α τάξη - Σχ. Έτος 2021-22

Με μεράκι, φαντασία, προσπάθεια και μεθοδικότητα οι μαθητές της Α Γυμνασίου, με την καθοδήγηση της καθηγήτριας Παπαδοπούλου Χρυσούλας, ολοκλήρωσαν τις κατασκευές τους στην Τεχνολογία . Ακολουθούν φωτογραφίες των κατασκευών τους.
Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές μας για την προσπάθειά τους!

Κατασκευές Τεχνολογίας Α1 - Σχ. Έτος 2020-21

Παρακάτω ακολουθούν φωτογραφίες από τις κατασκευές των μαθητών της Α΄Γυμνασίου που υλοποιήθηκαν κατά τη διάρκεια του μαθήματος της Τεχνολογίας.

Τμήμα: Α1

Κατασκευές Τεχνολογίας Α2 - Σχ. Έτος 2020-21